- Hoşgeldiniz

ÖNE ÇIKAN HABERLER

At yarışı Tahminleri İstanbul 20 Mart 2013

At yarışı Tahminleri İstanbul 20 Mart 2013 sitemize 19 Mart 2013 tarihinde eklendi.

Hipodrom Casusu , At yarışı Tahminleri İstanbul 20 Mart 2013 ;

20.3.2013 İstanbul at yarışları programında HorseTurk At Yarışı Yorumları (Detaylı Analiz)

1.AYAK: Günün ilk ayağı 3. koşu ve Handikap 16 (dişi) bir yarış olup , ingiliz atları uzun mesafede mücadele edeceklerdir. İyi galopları , uygun kilosu ve Tolga Yıldız ile uyumu bilinen 6. KEEP TIME mesafesinde ilk şanstadır. Son yarışlarında Kv6 ve şartlı 5 gibi üst gruplarda bile iyi dereceler elde eden 1. LUXURY , Oğuz Eren’le ihmale gelmez. Bugün için biraz kilosu ağırda olsa favorinin hatasını affetmeyeceğini düşünüyorum. İdmanlarında çok iyi görünen bomboş kiloları ile 7. ASORTİK ve 9. NIGO ciddi sürpriz adaylarıdır. Son yarışlarında eskiye nazaran çıkışa geçen 4. GOLDEN BIRD isimli safkan ile bu ayağı sıkı kapamak lazım. Günün en tehlikeli ayağı bu yarış olup favoriler hata yaptığı anda her safkanın geliri olabilecek bir koşudur. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var.

2.AYAK: Zor kazanan dişilere ait maiden yarışta 5. İZKIZ , 8. ŞERMİN KIZI , 4. HIRÇINKAYA eşit şansta olarak görüyorum. İdmanlarında hayli ilginç işleri ile 1. AKGÜNSEL ve 7. MAHİYEKAYA bomba adaylarımdır.

3.AYAK: Kv7 Havuçerol koşusunda uzun mesafede Baba Mevlüt gibi kaliteli bir safkana saldıran 2. DEVKAYA ile yine bu mesafelerin iyi ismi 1. BAŞOĞUL ön plandaki isimlerdir. Daha önce bu mesafede Başoğulu’u geçen 3. KÖKSALAN ve önde çok boş bırakılırsa 6. ÖZGÜNSOYLUM hata affetmezler.

4.AYAK: Şartlı 4 koşusuda çok iyi çalışmaları ile 3. TIME TO DANCE ve son yarışını güle oynaya kazanan 1. VIRTUES CHAMP beraberce ik şanstalar. İdmanlarında kötü görünsede yarış görme avantajı ve kalitesiyle 2. TIGHT END favorilerin hatasını affetmez.

5.AYAK: Handikap 16 uzun mesafeli yarışta Gazi adayları galibiyetle ile handikap puanı arıyorlar. Ben bomboş kilosu ve uzayan mesafede iyi koşacağına inandığım 6. DEDE ME ilk şansı veriyorum. Büyük umutlar bağlanan 4. NARTUGAN son yarışı beklenilen altında kalsada çalışmalarında iyi durumda olup bir kez daha şans vereceğim. Önde çok boş kalırsa 5. BRENO ve son Kv7 yarışta ikinciliğinin yanı sıra Gökhan Kocakaya’nın tercihi ile 3. MUCH TOO MUCH daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Kalite bir isim olan 4. THOR uygun grupta günün banko atı ‘dır.

HorseTurk At Yarışı Tahmin

1.AYAK: 6-1-7-9-4
2.AYAK: 5-8-4-1-7
3.AYAK: 2-1-3-6
4.AYAK: 3-1-2
5.AYAK: 6-4-5-3
6.AYAK: 4
Yedili Plase Tahmin
(5-2)(6-7-9)(5)(2-3-1)(3-1)(6-4)(4)
Son dakika İstanbul altılım 12.45 itibariyle güncellenecektir.
1.AYAK:
2.AYAK:
3.AYAK:
4.AYAK:
5.AYAK:
6.AYAK:

Unutmayınız ki her zaman kendi düşündüğünüz safkanları değerlendiriniz. Herkese Bol Şanslar. Bu altılı ganyan şablonu bilgilendirme amaçlıdır. Sizlerde İstanbul yarışları hakkında fikirlerinizi , konu başlığı altında yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

istanbul altılı ganyan

Sitemizdeki Benzer İçerikler

YORUM GÖNDER

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :