- Hoşgeldiniz

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Başiskele, Döngel Mahallesinde Değişim

Başiskele, Döngel Mahallesinde Değişim sitemize 23 Şubat 2013 tarihinde eklendi.

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Döngel Mahallesi Millet Caddesinde devam eden kaldırım çalışmalarında son rötuşları yapıyor.

1250 metrelik yolda genişletmeden dolayı oluşan kot farklılıklarına karşı taş duvar ve perde duvarlarla önlem alan ekipler bu cadde de 3 bin metre küp taş duvar ördü, yaya kaldırımları için 2 bin 120 metre kare parke, 1656 metre bordür işledi.

Başiskele’nin vitrin caddelerinden biri olan Millet Caddesinde bir süredir devam eden çalışmalarında son rötuşlar yapılıyor. Cadde de yol genişletmelerinin ardından taş duvar ve perde duvar çalışmaları başlamış bu çalışmaların tamamlanmasının ardından yaya kaldırımı yapım çalışmalarına geçilmişti. 1250 metre uzunluğundaki ana caddede çalışmalarının sonuna gelen ekipler 3 bin metreküp taş duvar ördü, çift taraflı 2 bin 120 metrekare parke taşı işledi.

Döngel Mahallesi Millet Caddesinin bitiminden başlayan Atatürk Caddesi ve Kocatepe Caddesinin bir bölümünü kapsayan Döngel Merkez Camii önünde kalan meydanı da düzenleyecek olan Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu alanda refüj çalışması yaparak meydana dekoratif saat kulesi monte edecek. Şubat ayı sonunda yapılacak ihale ile Döngel Mahallesi Meydanına birde park yapılacak. Bu çalışmaların tamamlanmasının ardından cadde yeni görünümüyle Başiskele’nin prestij caddelerinden biri olacak.

1250-metrelik-yol-basiskele

Sitemizdeki Benzer İçerikler

YORUM GÖNDER

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :