- Hoşgeldiniz

Adres : D-130 karayolu (Bursa asfaltı üstü) Degirmendere/KOCAELİ
Telefon : +9(0262) 426 91 00 - +9(0262) 426 04 22 - - Çağrı merkezi : 444 00 10
E-Posta : info@efetur.com.tr
Websitesi : http://www.efetur.com.tr
Üyelik Tarihi : 27 Kasım 2012

Efe tur izmit

Efe tur iletişim bilgileri sol tarafta yer almaktadır

EFE TUR

Merhum Mehmet Sadık EFE tarafından 1991 yılında kurulmuş olan ve İzmit halkıyla bütünleşmiş olan EFE TUR, yeni yönetimiyle kısa sürede yapılanmasını tamamlayarak Türkiye’nin En Genç Filosu’nu kurmuştur.
İnternet, araç takip cihazı, kablosuz kulaklık gibi teknolojik imkanları yolcularına sunan EFE TUR, on-line bilet satışı, Club Cart uygulaması ve 444 00 10‘lü çağrı merkezi ile kolay rezervasyon ve indirimli bilet satışı gibi imkanlarla, rahat ve huzurlu yolculuk imkanı sunmaktadır.

Bin’i aşan çalışanı, 130 bilet satış noktasıyla, 120 araç filosu ve şehir içi servis hizmetleriyle günlük 10.000 yolcu taşımaktadır. Hizmette sınır tanımayan EFE TUR’ un temel ilkesi siz sayın yolcularımıza “ Huzurlu ve Güvenli Yolculuk “ imkanı sağlamaktır.

Bu kapsamda, tüm yer ve araç operasyon birim personeline periyodik aralıklarla eğitimler verilerek, personel kalitesi arttırılmaktadır.

Vizyon ve Değerler

 

Yolcularımız ile olan ilişkilerimizde karşılıklı saygı ve dürüstlüğe birincil önem vermek Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygılı olmak Hizmet mükemmeliyetimizden taviz vermeden ,rekabetçi fiyatlarla çalışmak Çalışanlarımızın moral değerlerini yüksek tutmak

Kaliteli,güvenli,yenilikçi ve konforlu hizmetlerimiz ile ,koşulsuz müşteri memnuniyeti ve hizmet mükemmeliyetini sağlamak.
Yeni istihdam alanları yaratmak.
Yolcu taşımacılığı sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan EFE TUR;

• Yasal ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip eder.

• Efe Tur hizmet kalitesini ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlar.

• Tüm istek ve beklentiler değerlendirilerek, sürekli iyileşme ve gelişme anlayışı ile en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefler.

• Özenle seçilmis, aldığı egitimler ile hizmet kalitesini sürekli en üste seviyede tutar.

• Nitelikli, tecrübeli ve güleryüzlü kadrosuyla; güvenilirliği, zamanlaması, yüksek konforu ile müşteri beklentilerini tam olarak karşılar.

• En mükemmel hizmeti sunarak sektöründe tercih edilir şirketlerin başında olmayı ilke edinir.

• Çevresel, sosyal ve toplumsal sorumluluklarının da bilincinde olup, bu sorumluluklarının gereklerini yerine getirir.

Efe Tur hizmetlerinde kaliteyi, tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinci ile sağlar ve sürdürür. Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar EFE TUR’un kalite politikasını uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.

Firmalar, Otobüs Firmaları ve Seyahat Şirketleri kategorisinde bulunan Efe tur izmit sitemize 27 Kasım 2012 tarihinde eklendi.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :